Var mı Sakarya gibisi..
Mekanımız Çark Caddesi..
Anasayfa Kayıt ol Üye Listesi Ajanda Arama Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Giriş Paneli

» Kayıt Ol!
» Şifremi Unuttum
» İletişim
Hızlı Ulaşım
Çark Caddesi E-Dergisi 1. Sayısı Çark Caddesi E-Dergisi 2. Sayısı
Geri git   Çark Caddesi > Sakarya > Şehir Tanıtım - Ne Nerede

Yeni Konu aç Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 01.10.11, 18:32   #1
hazarozan
Üye Adayı
Kullanıcı Bilgileri
Tecrübe: hazarozan Yeni üyelerimizden biri
Standart Nerede Kamp Yapılır.

Öncelikle şunu belirmek isterimki forumda bu tür bir konuyu açarak soru sorabileceğim bölümü bulamadım. smod arkadaşlar uygun bir bölüme taşırsa sevinirim.

Merhaba tüm forum sakinleri. Başlıkta belirttiyim üzere Sakarya üzerinde kamp yapılabilecek mekanlar için fikirleriniz gerçekten önemli. 3-4 Gündür araştırmalarım sonucu en makul olarak gözüken Poyrazlar gölü ,Akgöl ve Büyük akgöl hepside Adapazarı karasu yolu üzerinde bulunuyor. Karasuya daha önce 3-4 defa gelmişliğim var bölgeyi az çok tanıyorum.
Sorum işe şudur bizim amacımız kampımızı kurup ateşimizi yakıp balık avlamak ve doğayla baş başa kafa dinlemek. Bu üç öğeyi bize en uygun şekilde verebilecek olan poyrazlar gölü diye düşündük. Fakat içimde kuşku olmadı değil. Sizin önerebileceğiniz başka bir göl ve bilgileriniz dahilinde poyrazlar gölü ile ufak tefek bilgileri alabilrsem çok sevinirim. (Ulaşım doğa koşulları gibi.)

hazarozan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 14.10.11, 14:55   #2
HHK
Yönetici
HHK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Tecrübe: HHK Yeni üyelerimizden biri

Merhaba. Geç cevap veriyorum ama yine de hiç vermemekten iyidir. İlimizde SADOSK Sakarya Doğa Sporları Kulübü adlı bir oluşum var. Sitemiz üyelerinden fishman bu grubun önemli isimlerinden. Sizin sorduğunuz her türlü soruya ilk ağızdan cevap verecektir. Onunla bağlantıya geçmenizi öneririm. Bunun dışında Poyrazlar Gölü kamp yeri için güzel bir düşünce ancak geleni gideni çok olur. Daha tenha bir köşe seçmeniz kafa dinlemek açısından iyidir. Şimdiden iyi eğlenceler dilerim. Sakarya civarında yapılacak etkinliklere katılmayı bende isterim. Sitede bir hareket olmayınca ben her hafta YUDOSK, Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulubü ile trekkinglere katılıyorum. Bu konu belki trekking yapmak isteyen arkadaşlara vesile olur.

HHK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

• Submit Thread to Facebook Facebook
  • Submit Thread to Google Google
  • Submit Thread to Myspace Myspace
  • Submit Thread to Twitter Twitter
  • Bookmarks

Etiketler
    kamp, nerede, yapılır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
    Stil