Var mı Sakarya gibisi..
Mekanımız Çark Caddesi..
Anasayfa Kayıt ol Üye Listesi Ajanda Arama Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Giriş Paneli

» Kayıt Ol!
» Şifremi Unuttum
» İletişim
Hızlı Ulaşım
Çark Caddesi E-Dergisi 1. Sayısı Çark Caddesi E-Dergisi 2. Sayısı
Geri git   Çark Caddesi > Tribün > Salon Sporları

Yeni Konu aç Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 25.10.10, 16:44   #1
umit54
Yönetici
umit54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Tecrübe: umit54 Yavaş yavaş gelişiyorumit54 Yavaş yavaş gelişiyorumit54 Yavaş yavaş gelişiyor
Standart Hendekli Karateciler Terfi Etti

Hendek Belediyesi Atatürk Kapalı Salonu Karate Eğitim Merkezinde 83 sporcunun katıldığı tüm kuşaklarda Terfi imtihanında sporcular başarı ile imtihanı geçerek bir üst kuşağa terfi ettiler.

Karate Eğitim Merkezi salonunda yapılan Kuşak terfi imtihanında sporcu aileleri en az sporcular kadar heyecan içerisinde terfi imtihanlarını izlediler.

Kuşak terfi imtihanında ilimiz Uluslar arası hakemlerinden Hayrullah Mete ve Doğan Erdoğan görev yaptı.

Uluslar arası Hakemlerimizden Hayrullah Mete ve Doğan Erdoğan ,Alt yapısının sağlam olduğu ve gelecekte bir çok şampiyonların çıkacağını Hendek başarısına daha çok başarılar katacaklarını belirttiler.

Hendek Belediyesi Karate Takım Antrenörü Nurkan Kayacık” Hendek Karatede Avrupa ve Dünya çapında adından söz ettirmesi ile birlikte,gelecekte de ilimizin ve ilçemizin adını tüm dünyaya duyurmanın çalışmalarını başlattık.Alt yapımızda başlayan sporcularımın gelecekte daha çok başarılara imza atacağını ve adlarından sıkça söz ettireceklerine inanıyorum.Bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Ali İnci’ye,Kaymakam Mustafa Ayhan,İlçe spor Müdürü Hüdaverdi Bahadır ,Daire Amirlerimize ve sporcu ailelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

http://www.sporexpres.com/6286/53/he...rfi-etti..html

umit54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

• Submit Thread to Facebook Facebook
  • Submit Thread to Google Google
  • Submit Thread to Myspace Myspace
  • Submit Thread to Twitter Twitter
  • Bookmarks

Etiketler
    etti, hendekli, karateciler, terfi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
    Stil